ALVEUS Cadit 20 G 11 Biely

Granitový drez ALVEUS Cadit 20 G 11 Biely:Kuchynský drez ALVEUS Cadit 20 G 11 Biely je veľmi praktickou voľbou na staršie linky aj najnovšie kuchyne.... viac informácií »
ALVEUS Cadit 20 G 11
Značka: Alveus
183,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Granitový drez ALVEUS Cadit 20 G 11 Biely:Kuchynský drez ALVEUS Cadit 20 G 11 Biely je veľmi praktickou voľbou na staršie linky aj najnovšie kuchyne....

Granitový drez ALVEUS Cadit 20 G 11 Biely:Kuchynský drez ALVEUS Cadit 20 G 11 Biely je veľmi praktickou voľbou na staršie linky aj najnovšie kuchyne. Granitový kuchynský drez sa vám zapáči mechanickou aj chemickou odolnosťou a veľmi rýchlou údržbou. V tomto prípade ide o bežný samostatný drez s jedinou veľkou vaňou. Správnou voľbou bude, ak zvolíte klasickejší hranatý tvar, Veľmi praktickou stránkou drezu je odkvap s veľkou plochou na umytý riad, ktorá sa občas hodí, aj keď u vás umýva umývačka. Rozhodujúce funkcie granitového drezu ALVEUS Cadit 20 G 11 Biely Farba kuchynského drezu ALVEUS: biela Drez vhodný do liniek s hranatými výrezmi Granit sa ľahko sa udržuje Rozmery konštrukcie: 79 × 50 × 20 cm Na strane nechýba praktický odkvapkávač Rozmery vaničky kuchynského drezu ALVEUS: 37,5 × 42,5 × 20 cm Má výpust, ktorý je sitkový V balení sa nachádza aj sifón


Nový tovar ALVEUS Cadit 20 G 11 Biely dostanete priamo na stránkach v populárnej kateogrii nábytok a vybavenie domácnosti. Pozrite sa na ešte iné produkty zo spomínanej rubriky vo výpredajovej akcii! Obľúbená značka Alveus vám môže ponúknuť veľmi kvalitný tovar.. To nie je všetko, nebojte, máme toho viac. U nás nájdete ďalšie vybrané kúsky značky Alveus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľa žiadaný tovar ALVEUS Cadit 20 G od našej známej značky Alveus jednoducho zoženiete práve teraz v našej ponuke za outletovú cenu! V súčasnosti v predaji od 183,90 EUR.