ALVEUS Cadit 10 G 91 Čierny

Granitový drez ALVEUS Cadit 10 G 91 Čierny:Kuchynský drez ALVEUS Cadit 10 G 91 Čierny je ideálny pre staršie linky aj najnovšie kuchyne. Granitový... viac informácií »
ALVEUS Cadit 10 G
Značka: Alveus
173,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Granitový drez ALVEUS Cadit 10 G 91 Čierny:Kuchynský drez ALVEUS Cadit 10 G 91 Čierny je ideálny pre staršie linky aj najnovšie kuchyne. Granitový...

Granitový drez ALVEUS Cadit 10 G 91 Čierny:Kuchynský drez ALVEUS Cadit 10 G 91 Čierny je ideálny pre staršie linky aj najnovšie kuchyne. Granitový kuchynský drez vás zaujme odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a naozaj jednoduchou údržbou. Ide o bežný jednodrez s jedinou veľkou vaňou. Správne si vyberiete, ak dávate prednosť klasickému, hranatému tvaru. K dispozícii je tu plocha odkvapkávača na vyrovnanie umytého riadu, ktorá sa často hodí aj ak vlastníte umývačku. Zaujímavé vlastnosti granitového drezu ALVEUS Cadit 10 G 91 Čierny Farba kuchynského drezu ALVEUS: čierna Drez vhodný do hranato vyrezaných liniek Granit je zodpovedný za ľahkú údržbu Celkové rozmery konštrukcie: 59 × 50 × 20 cm Nechýba mu odkvapkávač Rozmery vaničky kuchynského drezu ALVEUS: 32,5 × 42,5 × 20 cm Má výpust, ktorý je sitkový Jeho balenie ukrýva tiež sifón


Veľmi obľúbený kus ALVEUS Cadit 10 G môžete zohnať ľahko tu u nás zaradený v sekcii celoplošné s odkvapkávačom! Pozrite sa na ešte ostatné výrobky v spomínanej kategórii za priaznivú cenu! To však nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalší preverený tovar značky Alveus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný kus ALVEUS Cadit 10 G pochádzajúce od značky Alveus pohodlne získate u nás za neuveriteľne nízku cenu! Práve teraz za cenu 173,90 EUR.