Ajax MotionProtect white

Pohybový senzor Ajax MotionProtect white:Pohybové čidlo BEDO Ajax MotionProtect v bielom vyhotoveníBEDO Ajax MotionProtect sa stane perfektným pomocníkom... viac informácií »
Ajax MotionProtect white
Značka: Ajax Systems
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pohybový senzor Ajax MotionProtect white:Pohybové čidlo BEDO Ajax MotionProtect v bielom vyhotoveníBEDO Ajax MotionProtect sa stane perfektným pomocníkom...

Pohybový senzor Ajax MotionProtect white:Pohybové čidlo BEDO Ajax MotionProtect v bielom vyhotoveníBEDO Ajax MotionProtect sa stane perfektným pomocníkom vo vašej domácnosti. Spoľahlivo deteguje každý nežiaduci pohyb vo zverenom priestore. V prípade poplachu dokáže zachytiť sekvenciu snímok na overenie jeho príčiny. Detektor pohybu je natoľko šikovný, že dokáže rozpoznať pohyb zvierat, prievan a ďalšie nijako nebezpečné pohyby. Centrálna jednotka vás potom ihneď informuje prostredníctvom notifikácie v mobilnej aplikácii. Benefitom detektora BEDO Ajax MotionProtect je aj prítomnosť termálneho PIR senzora.Kľúčové vlastnosti detektora BEDO Ajax MotionProtect, biele vyhotovenieDetektor možno jednoducho pridať do zabezpečovacieho systému BEDO AjaxSnímač deteguje pohyb až na 12 metrovŽivotnosť batérie až 7 rokovPri využití detektora je nutné mať nainštalovanú riadiacu jednotku HubPohybové čidlo BEDO Ajax MotionProtect disponuje zabudovanou kamerou s PIR tepelným senzoromFunkcia SmartDetect dokáže filtrovať domácich miláčikov, ktorí nepresahujú výšku 50 cmPohybové čidlo odhalí každého zlodejaDetektor MotionProtect je vybavený termálnym PIR senzorom, ktorý stráži vniknutie do stráženého priestoru detegovaním pohybujúcich sa objektov s teplotou blízkou teplote ľudského tela. Vďaka pokročilým technológiám dokáže filtrovať domácich miláčikov, ktorí nepresahujú výšku 50 cm a hmotnosť 20 kg. Vzdialený prístup a konfigurácia cez inteligentnú aplikáciu BEDO AjaxInteligentná aplikácia BEDO Ajax bola vyvinutá nielen na jednoduchú konfiguráciu všetkých zariadení bezpečnostného setu, ale aj pre pohodlné ovládanie všetkých funkcií a možností jednotlivých zariadení. Aplikácia je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyššie) a MacOS. S BEDO Ajax budete mať bezpečný domov na dosah rukyPrepojením zariadenia BEDO Ajax MotionProtect s mobilnou aplikáciou môžete prijímať okamžité notifikácia pri detekcii nebezpečenstva, aktivovať video verifikáciu IP kamerami, zobrazovať detailné informácie o stave systému či získavať pravidelné aktualizácie zdarma. Vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu je ovládanie aplikácie maximálne pohodlné a intuitívne.BEDO Ajax MotionProtect sa ľahko inštalujeInštalácia komponentov BEDO Ajax je maximálne jednoduchá a rýchla. Komponenty sú dodávané s predinštalovanými batériami, vďaka čomu vám ušetrí veľa času. Inteligentná aplikácia vám pomocou interaktívneho manuálu pomôže s voľbou vhodného umiestnenia zariadenia.

Úplne unikátny tovar Ajax MotionProtect white je na získanie bezprostredne na webe v obľúbenej kategórii smart! Mrknite na ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky za najlepšie ceny! Významný dodávateľ Ajax Systems dlhodobo vyrába skvelý sortiment za neuveriteľne výhodnú cenu! Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac! Preskúmajte u nás taky viac kúskov značky Ajax Systems. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento unikátny tovar Ajax MotionProtect white od top značky Ajax Systems ľahko zaobstaráte aktuálne na našej webovej stránke v bezva akcii! Teraz za akčnú cenu 79,90 EUR.