Ajax MotionProtect Plus white

Pohybový senzor Ajax MotionProtect Plus white:Pohybové čidlo BEDO Ajax MotionProtect Plus v bielom vyhotoveníBEDO Ajax MotionCam Plus sa stane perfektným... viac informácií »
Ajax MotionProtect Plus white
Značka: Ajax Systems
103,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pohybový senzor Ajax MotionProtect Plus white:Pohybové čidlo BEDO Ajax MotionProtect Plus v bielom vyhotoveníBEDO Ajax MotionCam Plus sa stane perfektným...

Pohybový senzor Ajax MotionProtect Plus white:Pohybové čidlo BEDO Ajax MotionProtect Plus v bielom vyhotoveníBEDO Ajax MotionCam Plus sa stane perfektným pomocníkom vo vašej domácnosti. Spoľahlivo deteguje každý nežiaduci pohyb vo zverenom priestore. V prípade poplachu dokáže zachytiť sekvenciu snímok na overenie jeho príčiny. Detektor pohybu je natoľko inteligentný, že dokáže rozpoznať pohyb zvierat, prievan a ďalšie nijako nebezpečné pohyby. Centrálna jednotka vás potom ihneď informuje prostredníctvom notifikácie v mobilnej aplikácii. MotionProtect Plus je navyše vybavený vylepšeným mikrovlnným čidlom. To je vhodné predovšetkým do izieb, v ktorých sa nachádza krb, klimatizácia či iný zdroj tepla, ktorý by mohol miasť základné čidlo MotionProtect.Kľúčové vlastnosti detektora BEDO Ajax MotionProtect Plus, biele vyhotovenieDetektor možno jednoducho pridať do zabezpečovacieho systému BEDO AjaxIdeálny do miestností, kde sa nachádza krbSnímač deteguje pohyb až na 12 metrovŽivotnosť batérie až 5 rokovPri využití detektora je nutné mať nainštalovanú riadiacu jednotku HubPohybové čidlo BEDO Ajax MotionCam disponuje zabudovanou kamerou s PIR tepelným senzoromFunkcia SmartDetect dokáže filtrovať domácich miláčikov, ktorí nepresahujú výšku 50 cmPohybové čidlo odhalí každého zlodejaDetektor MotionProtect je vybavený termálnym PIR senzorom, ktorý stráži vniknutie do stráženého priestoru detegovaním pohybujúcich sa objektov s teplotou blízkou teplote ľudského tela. Vďaka pokročilým technológiám dokáže filtrovať domácich miláčikov, ktorí nepresahujú výšku 50 cm a hmotnosť 20 kg. Vzdialený prístup a konfigurácia cez inteligentnú aplikáciu BEDO AjaxInteligentná aplikácia BEDO Ajax bola vyvinutá nielen na jednoduchú konfiguráciu všetkých zariadení bezpečnostného setu, ale aj pre pohodlné ovládanie všetkých funkcií a možností jednotlivých zariadení. Aplikácia je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyššie) a MacOS. S BEDO Ajax budete mať bezpečný domov na dosah rukyPrepojením zariadenia BEDO Ajax MotionProtect Plus s mobilnou aplikáciou môžete prijímať okamžité notifikácie pri detekcii nebezpečenstva, aktivovať video verifikáciu IP kamerami, zobrazovať detailné informácie o stave systému či získavať pravidelné aktualizácie zdarma. Vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu je ovládanie aplikácie maximálne pohodlné a intuitívne.Detektor BEDO Ajax MotionProtect Plus sa ľahko inštalujeInštalácia komponentov BEDO Ajax je maximálne jednoduchá a rýchla. Komponenty sú dodávané s predinštalovanými batériami, vďaka čomu vám ušetrí veľa času. Inteligentná aplikácia vám pomocou interaktívneho manuálu pomôže s voľbou vhodného umiestnenia zariadenia.

Lacný produkt Ajax MotionProtect Plus white obstaráte bezstarostne na webe v kategórii smart. Teraz môžete získať obľúbené výrobky z tejto populárnej rubriky vo výpredajovej akcii.

Veľmi jedinečný tovar Ajax MotionProtect Plus white od dodávateľa kvalitných produktov Ajax Systems nájdete práve vo výpredajové akciu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 103,90 EUR.