AEG Mastery RCB736E5MX

Chladnička AEG Mastery RCB736E5MX:Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB736E5MX s moderným antikorovým vyhotovením ponúka veľkú vnútornú kapacitu... viac informácií »
AEG Mastery RCB736E5MX
Značka: AEG
678,58 EUR
Overiť dostupnosť »
Chladnička AEG Mastery RCB736E5MX:Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB736E5MX s moderným antikorovým vyhotovením ponúka veľkú vnútornú kapacitu...

Chladnička AEG Mastery RCB736E5MX:Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB736E5MX s moderným antikorovým vyhotovením ponúka veľkú vnútornú kapacitu 367 litrov, tichú prevádzku a množstvo pokročilých funkcií, ktoré predĺžia trvanlivosť uložených potravín. Chladnička s mrazničkou využíva 360° cirkulačný systém, ktorý sa postará o neustály pohyb chladného vzduchu, pričom zachováva textúru, živiny a prirodzenú chuť potravín. Spotrebič sa zaraďuje do energetickej triedy E.Kľúčové vlastnosti kombinovanej chladničky AEG Mastery RCB736E5MXPrémiový dizajn z kvalitných materiálovCelkový objem chladničky AEG je 367 litrovObjem (chladený priestor): 266 lObjem (priestor na mrazené potraviny): 101 lAutomatické rozmrazovanie mraziacej priehradky – TwinTech NoFrostFunkcia Coolmatic – rýchle schladenie potravínElektronická kontrola teploty na LCD displejiEmisie hluku šíreného vzduchom: DEnergetická trieda EÚsporný program HolidayZvukový a vizuálny signál vás upozorní na zvýšenie teploty v chladničke AEG Mastery RCB736E5MXKombinovaná chladnička AEG Mastery RCB736E5MX disponuje moderným LED osvetlenímChladnička s mrazničkou sa vyznačuje 360° chladením a dobrou cirkuláciou vzduchuKombinovaná chladnička AEG Mastery RCB736E5MX využíva technológiu 360° chladenia na ochranu a dlhšiu trvanlivosť skladovaných potravín. Vnútri chladničky sa nachádzajú otvory na cirkuláciu vzduchu, ktoré zabezpečujú konzistentné chladenie v každom rohu spotrebiča a rýchlo obnovujú optimálnu teplotu po otvorení dverí.Chladnička AEG Mastery RCB736E5MX ponúka flexibilné usporiadaniePrispôsobiteľný systém priehradiek CustomFlex® umožní organizovať priestor dvierok chladničky a mať všetky čerstvé prísady na prípravu chutných pokrmov vždy na dosah ruky. Pozíciu transparentných košov môžete ľahko a rýchlo zmeniť a zabezpečiť si tak maximalizáciu úložného priestoru vnútri chladničky AEG Mastery RCB736E5MX.Chladnička s mrazničkou AEG Mastery RCB736E5MX predĺži trvanlivosť potravínV spodnej časti kombinovanej chladničky AEG Mastery RCB736E5MX sa nachádza zásuvka Extra Chill, ktorá si oproti zvyšku chladničky uchováva nižšiu teplotu. Uložením potravín ako sú obľúbené syry, ryby, či údeniny, spomalíte ich znehodnocovanie a uchováte ich v chladničke AEG Mastery RCB736E5MX oveľa dlhšie čerstvé.Nechajte vašu kuchyňu vyniknúť vďaka moderným chladničkám DesignLineKombinovaná chladnička AEG Mastery RCB736E5MX vás na prvý pohľad zaujme elegantným, prémiovým dizajnom, ktorý je podporený kvalitnými materiálmi. Atraktívny vzhľad chladničky AEG Mastery RCB736E5MX dotvárajú ploché dvere s hladkými líniami a zabudované držadlá.

Veľmi obľúbený produkt AEG Mastery RCB736E5MX od poprednej značky AEG ľahko nájdete aktuálne za výhodné peniaze. Momentálne k dispozícii za 678,58 EUR.