adidas Detská boxovacia súprava

adidas Detská boxovacia súprava - Na zlepšenie svalovej koordinácie a vytrvalosti Ideálna pomôcka pre deti, ktoré začínajú s boxom Zavesenie vreca... viac informácií »
adidas Detská boxovacia súprava
Značka: Adidas
49,99 EUR
Overiť dostupnosť »
adidas Detská boxovacia súprava - Na zlepšenie svalovej koordinácie a vytrvalosti Ideálna pomôcka pre deti, ktoré začínajú s boxom Zavesenie vreca...

adidas Detská boxovacia súprava – Na zlepšenie svalovej koordinácie a vytrvalosti Ideálna pomôcka pre deti, ktoré začínajú s boxom Zavesenie vreca pomocou popruhov Materiál Boxovacie vrece: nylon Boxovacie rukavice: umelá koža Rozmery Boxovacie vrece: cca 43 x 19 cm Hmotnosť cca 6 kg Obsah balenia Boxovacie vrece Boxovacie rukavice 6 oz . Ideálna pomôcka pre deti, ktoré začínajú s boxom Veľmi obľúbený produkt adidas Detská boxovacia súprava dá sa zaobstarať okrem iného tu na webe v sekcii ostatné športy! Nájdite si kvalitné produkty v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu! Výrobca Adidas vám môže ponúknuť prémiové výrobky. za báječnú cenu. Nakupujte výhodný u nás.

Unikátny a žiadaný produkt adidas Detská boxovacia súprava od výrobcu so zárukou kvality adidas jednoducho môžete zaobstarať na našich stránkach teraz za najnižšiu cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 49,99 EUR.
Ďalšie produkty od výrobcu Adidas