ABUS KeyGarage 787 BIG

Schránka na kľúče ABUS KeyGarage 787 BIG:Úložný box na kľúče a prístupové karty ABUS KeyGarage 787 BIG bezpečne ochráni uložený obsah.... viac informácií »
ABUS KeyGarage 787 BIG
Značka: ABUS
60,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Schránka na kľúče ABUS KeyGarage 787 BIG:Úložný box na kľúče a prístupové karty ABUS KeyGarage 787 BIG bezpečne ochráni uložený obsah....

Schránka na kľúče ABUS KeyGarage 787 BIG:Úložný box na kľúče a prístupové karty ABUS KeyGarage 787 BIG bezpečne ochráni uložený obsah. Schránka z masívneho kovu sa inštaluje na stenu. Box Abus Garage 787 BIG je prístupný po zadaní štvormiestneho bezpečnostného kódu. To je viac ako 10 000 rôznych kombinácií.Samotný box aj oko na uchytenie je vybavené ochranným plášťom proti poškriabaniu. Číselník je chránený plastovým krytom pred nepriaznivým počasím. Vďaka tomu môžete schránku na kľúče a karty umiestniť nielen v interiéri. Koniec zabudnutým kľúčom alebo kartám, stačí si pamätať len nastavený kód.Hlavné prednosti boxu Abus KeyGarage 787 BIGVyrobený z masívneho kovuInštalácia na stenu4 – miestny bezpečnostný kódUrčený na uloženie kľúčov a karietOchrana proti poškriabaniu

Unikátny a obľúbený tovar ABUS KeyGarage 787 BIG je dostupný bez problémov u nás v rubrike schránky na kľúče! Mrknite na nové výrobky zo spomínanej kategórie za výpredajovú cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež ďalšie kvalitné produkty od výrobcu ABUS. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Dizajnový produkt ABUS KeyGarage 787 BIG od poprednej spoločnosti ABUS získajte teraz za úžasnú cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 60,90 EUR.