5 in 1 Sofa Bed, čierny

Matrac 5 in 1 Sofa Bed, čierny:Rozkladaciapohovka 5 v 1Matrac 5 in 1 Flocked Sofa Bed má päť rôznych možností rozloženia. Je maximálne flexibilný.... viac informácií »
5 in 1 Sofa
Značka: Avenli
54,29 EUR
Overiť dostupnosť »
Matrac 5 in 1 Sofa Bed, čierny:Rozkladaciapohovka 5 v 1Matrac 5 in 1 Flocked Sofa Bed má päť rôznych možností rozloženia. Je maximálne flexibilný....

Matrac 5 in 1 Sofa Bed, čierny:Rozkladaciapohovka 5 v 1Matrac 5 in 1 Flocked Sofa Bed má päť rôznych možností rozloženia. Je maximálne flexibilný. Vyčaríte z neho dokonalú posteľ pre návštevy alebo napríklad pri kempovaní. Matrac v sebe skrýva pohovku pre dve osoby, ležadlo pre dve osoby, manželskú posteľ, prípadne manželskú posteľ s operadlom alebo dvojvrstvovú posteľ pre jednu osobu.MATERIÁLvinylNOSNOSŤ200 kgROZMERY138 × 198 × 62 cmPoslúži ako náhradná posteľMatrac Flocked Sofa Bed vám príde vhod pre nečakané návštevy, ktoré budú mať vždy kde zložiť hlavu. Táto funkčná a flexibilná posteľ vám zaistí pokojný spánok, nech už ste kdekoľvek. Matrac 5 in 1 je mäkký a pohodlný. Horná časť je vodotesná. Celkovú pevnosť a stabilitu udržiava kvalitný vinylový materiál.Matrac ľahko nafúknetePokiaľ si zaobstaráte elektrický kompresor, nafúknete matrac Flocked Sofa Bed za tri minúty. Po vyfúknutí matrac 5 in 1 ľahko zložíte a prepravíte, kam je potrebné. Pri nežiaducom poškodení môžete použiť opravnú sadu priloženú v balení.Kľúčové vlastnostimatraca 5 in 1 Flocked Sofa BedMatrac 5 in 1 Flocked Sofa Bed je pohodlný a flexibilnýSkrýva v sebe päť rôznych možností použitiaJe vyrobený z pevného vinyluJeho hmotnosť je 5,1 kgHorná časť matraca je vodotesnáPomocou kompresora nafúknete matrac za tri minútyV balení je priložená opravná sada

Neodolateľný kus 5 in 1 Sofa Bed, môžete zohnať bezprostredne tu na našom webe zaradený v sekcii šport a outdoor. Teraz kúpite parádne produkty v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii! U nás ponúkame viac, máme v ponuke však tiež viac osvedčených výrobkov značky Avenli. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Vedúci výrobca Avenli môže ponúkať veľmi kvalitný sortiment. za neuveriteľne výhodné ceny.

Tento výnimočný produkt 5 in 1 Sofa od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Avenli jednoducho môžete zohnať v súčasnosti za dobrú cenu. V súčasnosti v predaji od 54,29 EUR.