Kde nás nájdete:

ul. Janka Kráľa 4,
Banská Bystrica
(budova Proxima 2,
na Huštáku vedľa OCA)

mapa

Kontakty:

mobil: +421 907 804 634
e-mail: info@baoba.sk

Otváracie hodiny:

Po-Pi 9:30 - 18:00
So-Ne zatvorené
BAOBA.sk v sieti Facebook

08.11.2017

Vidieť súvislosti

ilustratívny obrázok

Pri hľadaní dobrého životného pocitu nás v živote môže kadečo postretnúť. Niekedy sú to brzdy a prekážky, inokedy sa nám ponúka vítaná pomoc aj v podobe nových technológií. Kvantový rezonančný prístroj, ktorý v prípade niektorých klientov používame pri poradenstve, dokáže mnohé odhaliť a tak sa lepšie priblížiť k nášmu cieľu.

Diagnostika mi pomohla viac uvidieť telo ako celok a ako je všetko prepojené. Je dôležité vedieť pri správnej výžive to, kde máme v tele slabé miesta.
Správnou voľbou jedla, vedieť čo máme obmedziť alebo vynechať, poprípade ak je potrebné zaradiť výživové doplnky - to všetko môže pomôcť k celkovej regenerácii organizmu.
V tejto "zázračnej dobe" máme veľa možností, kde sa nám ponúkajú rôzne pomôcky ako je aj kvantový rezonančný prístroj. Môže to byť práve jedna z ciest, pre mňa bola (je) a milo prekvapila.  
Samozrejme, netreba zabúdať, že telo potrebuje svoj čas na regeneráciu a preto treba pestovať v sebe aj zhovievavosť, úctu k telu a aj trpezlivosť :)).
Doporučujem diagnostiku nielen pre tých, ktorí vedia ako sa stravovať, ale aj pre úplných začiatočníkov, ktorí majú záujem zmeniť svoje zlozvyky a presvedčenia, podaním správnych a potrebných informácií na správnom mieste, s lojálnym podaním, za ktoré som ja nesmierne vďačná.
Padlo na úrodnú pôdu aj dušu. Ďakujem. :o))

Slávka

Záver konzultanta:

S klientkou pracujeme už takmer 3 roky. V začiatkoch trpela veľkou únavou a viacerými zdravotnými problémami. Vďaka postupnej zmene stravovania a životného štýlu sa jej stav vyvíja k lepšiemu a diagnostický prístroj predstavuje veľmi cennú spätnú väzbu, pretože ukazuje aj to, čo je nám na prvý pohľad skryté (dobré aj zlé). Výsledky analýz sú  spoľahlivým zdrojom motivácie, pretože bezprostredne ukazujú, ako telo reaguje na zavádzané zmeny.