Kde nás nájdete:

ul. Janka Kráľa 4,
Banská Bystrica
(budova Proxima 2,
na Huštáku vedľa OCA)

mapa

Kontakty:

mobil: +421 907 804 634
e-mail: info@baoba.sk

Otváracie hodiny:

Po-Pi 9:30 - 18:00
So-Ne zatvorené
BAOBA.sk v sieti Facebook
Prečítajte si príbehy ľudí, ktorým sa podarilo dosiahnuť lepšiu kvalitu života vďaka zdravej strave. Podeľte sa s nami o vlastné skúsenosti, možno práve Váš príbeh ovplyvní niekoho život ...


08.11.2017

Vidieť súvislosti

Pri hľadaní dobrého životného pocitu nás v živote môže kadečo postretnúť. Niekedy sú to brzdy a prekážky, inokedy sa nám ponúka vítaná pomoc aj v podobe nových technológií. Kvantový rezonančný prístroj, ktorý v prípade niektorých klientov používame pri poradenstve, dokáže mnohé odhaliť a tak sa lepšie priblížiť k nášmu cieľu.

25.10.2017

Vyliečený ekzém u dieťaťa

Čo niekomu prospieva, inému škodí. Čím skôr nájdeme stravovanie vhodné pre náš genotyp, tým lepšie sa vieme vyhnúť vzniku zdravotných problémov. Stav pokožky veľmi úzko súvisí so stavom tráviaceho traktu a preto vieme pokožke v mnohých prípadoch pomôcť najmä úpravou stravy.

19.10.2017

Láskou proti chronickej nádche

Samotnou láskou sa nádcha vyliečiť nedá, hoci určite pomáha :). A zdravá strava nám nemusí zaručiť, že už nikdy neochorieme. Čo je však dokázané - kto sa dobre stravuje, máva ľahší priebeh ochorení a často sa môže zbaviť aj chronických problémov, ktoré sa stali bežnou súčasťou života.

19.10.2017

Lovec vegetariánom

Vegetariánstvo je dobrý spôsob stravovania a mnohým ľuďom pomáha cítiť sa lepšie. Nie je však vhodný pre každého.

19.10.2017

Sbohom depresia

Náš psychický a fyzický stav sú úzko previazané. Nedá sa riešiť problém, ktorý súvisí s psychikou bez toho, aby sme sa zaoberali aj telom a špeciálne trávením.

19.10.2017

Vyliečený ekzém

Intolerancia na lepok sa môže prejavovať rôznymi spôsobmi. Okrem veľmi rozšírených tráviacich ťažkostí to môže byť aj široké spektrum problémov s pokožkou, ako je ekzém, lupiny, akné, či príliš suchá pokožka.

19.10.2017

Potravinová intolerancia maskovaná za boreliózu

Po uštipnutí kliešťom mi pri preventívnej prehliadke zistili zvýšenú hladinu IGG protilátok v krvi. Absolvovala som odborné vyšetrenia na infekčnom a neurologickom oddelení, ale akútna kliešťová borelióza mi bola vylúčená ...

19.10.2017

Boľavé kĺby

Zapálili sa mi kĺby na dvoch prstoch pravej ruky. Po preliečení zápalu zostali postihnuté prsty zhrubnuté a zdeformované. Po čase som si všimla, že v miestach pôvodného zápalu občas vnímam nepríjemnú bolesť, akoby prsty reagovali na nejaké vnútorné podnety. Obávala som sa, že sa problém bude opakovať. Aj v ostatných kĺboch som vnímala zníženie pohyblivosti a stuhnutosť.