Kde nás nájdete:

ul. Janka Kráľa 4,
Banská Bystrica
(budova Proxima 2,
na Huštáku vedľa OCA)

mapa

Kontakty:

mobil: +421 907 804 634
e-mail: info@baoba.sk

Otváracie hodiny:

Po-Pi 9:30 - 18:00
So-Ne zatvorené
BAOBA.sk v sieti Facebook

Existujú univerzálne princípy, vďaka ktorým sa môžeme cítiť lepšie.

 1. pravidelný pohyb
 2. kvalitný spánok
 3. vyrovnané emócie
 4. vysporiadané vzťahy s okolím
 5. dobrá strava
V rámci stravy je to určitá pravidelnosť, dostatok zeleniny, primerané množstvo dobrých bielkovín, žiadne umelé tuky, minimum sladkostí (a keď, tak kvalitné), žiadna pšenica a ľuľkovité plody ...  Viac nájdete TU.

Významným percentom sa na kvalite nášho života podieľa aj GENETIKA - to čo sme zdedili od našich rodičov a EPIGENETIKA - ktoré z týchto zdedených génov budú v danej životnej etape "zapnuté" a ktoré budú "vypnuté".
GENETIKU zmeniť nevieme. Ale náš životný štýl výrazne ovplyvňuje to, ktoré zo zdedených génov budú aktívne a ktoré naopak budú mlčať.
Vďaka epigenetike môžeme prežiť celý život bez náznaku problémov s cukrom, aj keď všetko naše najbližšie príbuzenstvo bude trpieť cukrovkou II. typu. A na druhej strane môžeme byť jediným prípadom onkologického ochorenia tráviaceho traktu v celej rodine, keď sa o to "zaslúžime" naším životným štýlom.

Podľa najnovších poznatkov existuje niekoľko metabolických typov. Jednotlivé metabolické typy sa medzi sebou dosť výrazne odlišujú schopnosťou tráviť isté potraviny, stresovou, či imunitnou rekciou.
Pokiaľ máte skutočný záujem o nájdenie toho najvhodnejšieho stravovacieho plánu pre Vás, dohodnite si osobné stretnutie.  Vytvoríme pre Vás jedálny lístok na mieru, ktorý nebude len "diétou", ale základom stravovania na celý život.

Poznanie GENOTYPU nám umožní nastaviť stravovanie v súlade s potrebami Vášho organizmu a odhaliť jeho skrytý potenciál. Výsledkom určenia Genotypu je podrobný zoznam potravín vhodných a nevhodných pre Váš metabolický typ, poznanie potenciálnych zdravotných rizík a ich riešenie prostredníctvom stravy, výživových doplnkov a pohybových aktivít.
Proces určovania metabolického typu je zložitý a vyžaduje analýzu v niekoľkých krokoch. Ak máte záujem o určenie Vášho metabolického typu, kontaktujte nás.

Program na maximalizáciu zdravia zahŕňa:

 1. vyhodnotenie dotazníka
 2. analýzu kvantovým rezonančným prístrojom v hodnote 20 €
 3. následnú konzultáciu s výživovými odporúčaniami v hodnote 16 €
 4. písomné vypracovanie odporúčaní v hodnote 40 € (vyhodnotenie kompozitnej správy, vypracovanie písomného programu s výživovými odporúčaniami)
 5. základy zdravého stravovania jednoducho a názorne, vysvetlenie dôležitých pojmov v hodnote 20 €
 6. návrh zostavy relaxačných cvičení v hodnote 15 €
 7. 2 kontrolné analýzy KRP spolu v hodnote 30 €
 8. priebežná podpora klienta osobne, telefonicky, e-mailom počas celého trvania programu
      Celkovo 6 stretnutí, v zvýhodnenej cene 95 €.
        Platbu je možné uskutočniť na 3 splátky. Prvú vo výške 60 € na začiatku programu,
        druhú vo výške 25 € pri 5-tom bode programu a posledných 10 € na záver.