Kde nás nájdete:

ul. Janka Kráľa 4,
Banská Bystrica
(budova Proxima 2,
na Huštáku vedľa OCA)

mapa

Kontakty:

mobil: +421 907 804 634
e-mail: info@baoba.sk

Otváracie hodiny:

Po-Pi 9:30 - 18:00
So-Ne zatvorené
BAOBA.sk v sieti Facebook

03.11.2017

Masáž lávovými kameňmi

ilustratívny obrázok

Predstavte si teplo prichádzajúce z vnútra zeme cez zohriate vulkanické kamene, ktoré Vám dokonale uvoľňuje telo, svaly, myseľ, zbavuje stresu a celkovo oživí energiu v tele. Lávové kamene vyvolávajú v človeku predstavu čohosi magického. Ak sa necháme poučiť skúsenosťami dávnej minulosti, môžeme ťažiť z energetickej sily sopečných kameňov.

Masáž lávovými kameňmi dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Lávové kamene harmonizujú ľudské telo a umocňujú pocit hlbokej relaxácie a uvoľnenia.
Masáž HOT STONE je kombináciou aktívnej masáže za použitia kameňov zahriatych na teplotu 45-550C. Kamene sa prikladajú na problematické miesta a podľa uváženia terapeuta na meridiány, akupresúrne a reflexné body. Jemný pohyb, spojený s hĺbkovou aplikáciou tepla stimuluje rozprúdenie stagnujúcej energie a navodzuje príjemnú relaxáciu masírovaného miesta ale aj celého organizmu.
V niektorých prípadoch sa kamene používajú aj bez nahriatia.

Masáž lávovými kameňmi - chrbát

Trvanie: cca 45 minút

Masáž lávovými kameňmi celotelová

Masáž lávovými kameňmi dokáže uspokojiť aj najnáročnejších klientov. Lávové kamene harmonizujú ľudské telo a umocňujú pocit hlbokej relaxácie a uvoľnenia.                        
Trvanie: cca 60 minút