Kde nás nájdete:

ul. Janka Kráľa 4,
Banská Bystrica
(budova Proxima 2,
na Huštáku vedľa OCA)

mapa

Kontakty:

mobil: +421 907 804 634
e-mail: info@baoba.sk

Otváracie hodiny:

Po-Pi 9:30 - 18:00
So-Ne zatvorené
BAOBA.sk v sieti Facebook

03.11.2017

Masáž chodidiel

ilustratívny obrázok

Na chodidle vieme odstrániť a napraviť riadenie a funkciu mnohých skrytých pochodov a prúdení energií v tele. Na chodidle sa okrem reflexných plôšok nachádzajú aj body našich čakier. Masáž má omladzujúce účinky.

"Schopnosť koncentrácie na svoje vnútro v tejto hektickej dobe rýchlo sa rozvíjajúcej techniky je veľmi dôležitá vlastnosť. Mier v nás a okolo nás bez rozruchov a vyrušovania je nutný pre sebavyjadrenie."
V starej čínskej filozofii platí princíp Jin a Jang, princíp vzájomnej podmienenosti protikladov. Jeho základom sú dva protipóly udržujúce všetko v pohybe a zároveň vytvárajúce jednotu.
Cieľom masáže chodidiel je dosiahnutie rovnováhy Jin a Jang. Podstatou masáže je fyzické a energetické pôsobenie na reflexné plôšky na chodidlách, ktoré sú prepojené s energetickými centrami a jednotlivými orgánmi nášho tela.

Pri masáži používame esenciálne éterické oleje, ktoré pozitívne ovplyvňujú negatívne emócie, čím zároveň pozitívne pôsobia na funkciu vnútorných orgánov.

Orientálna olejová masáž chodidiel 

Trvanie: cca 30 minút

Orientálna olejová masáž chodidiel s diagnostikou      

Trvanie: cca 45 minút

Orientálna masáž chodidiel a chrbta  

Spojenie prastarej čínskej, indickej a thajskej masáže. Obnovuje zdravie a navodzuje pocit pohody. Nádherne zmyselná masáž využíva energiu esenciálnych olejov.                      
Trvanie: cca 60 minút