Kde nás nájdete:

ul. Janka Kráľa 4,
Banská Bystrica
(budova Proxima 2,
na Huštáku vedľa OCA)

mapa

Kontakty:

mobil: +421 907 804 634
e-mail: info@baoba.sk

Otváracie hodiny:

Po-Pi 9:30 - 18:00
So-Ne zatvorené
BAOBA.sk v sieti Facebook

Cvičenie s Vlaďkou

ilustratívny obrázok

Jóga je mojím celým svetom...Som s ňou každým okamihom v mojom živote. Prejavuje sa v nádychu, výdychu, stretávam ju na ceste do práce aj vo chvíľach zastavenia. Predstavuje harmóniu rôznorodosti. Učí ma neuprednostňovať žiadnu z kvalít života. Prináša mi disciplínu a pokoj.

Tréningy, na ktorých sa spolu stretneme sú pre každého. Nezáleží na skúsenostiach, nezáleží na veku. Na spoločných hodinách objavujeme emócie, trénujeme silu panvového dna, na voľnosť v kĺboch a rozpustenie tuhých miest v tele. Sila rastie popri tom. Čo je však najdôležitejšie? To, ako povolí vedomie, to, ako sa upokoja myšlienky a to, že sa dokážeme zastaviť a nadýchnuť. Naše spoločné tréningy nie sú klasickou jógou. Inšpirujú sa ňou a rešpektujú ju, avšak každý tréning vychádza zo skutočnosti, že človek potrebuje zdravé a harmonické telo, aby mohol kráčať ďalej. Kamkoľvek ho cesta zavedie...

Vidíme sa od septembra v pondelok, stredu, štvrtok a v nedeľu. V BAOBE alebo v Alishabe, podľa aktuálneho týždňa. Viac info emailom."

Kontakt:

0903 503 609 alebo vluptakova@centrum.sk – pre Vaše otázky.

yoga 3 - vlada - september 2017

yoga 2 - vlada - septe,ber 2017

yoga - vlada - september 2017