Kde nás nájdete:

ul. Janka Kráľa 4,
Banská Bystrica
(budova Proxima 2,
na Huštáku vedľa OCA)

mapa

Kontakty:

mobil: +421 907 804 634
e-mail: info@baoba.sk

Otváracie hodiny:

Po-Pi 9:30 - 18:00
So-Ne zatvorené
BAOBA.sk v sieti Facebook

07.09.2019

Čierne goji - čierny ZÁZRAK na počkanie?

ilustratívny obrázok

Hotový zázrak. Z tajomných nedostupných hôr Tibetu. S uhrančivou farbou. Vzácne, ťažko dostupné a hlavne NOVÉ! Obsahuje čosi VÝNIMOČNÉ, čo potrebujeme úplne všetci a má to patrične vedecky znejúci názov. OPC = Oligomérny Proantho Cyanidín. Vraj toľko ho nie je ani v čučoriedkach či iných plodoch s tmavou farbou.

My ľudia máme v povahe hľadať rýchle riešenia a skratky. Niekde je to fajn a účelné. Ale v zdraví skratky veľmi neexistujú.


Ak som posledných 10 rokov prežila na káve, pšenici, údeninách, pive a popcorne, poriadne nespala, nehýbala sa a vrčala na všetkých okolo, môžem sa v OPC aj kúpať a jesť čierne goji na kilá, ale zdravie mi to nevráti. Aj keď táto skvelá novinka naozaj môže obsahovať najvyššiu koncentráciu antioxidantov na svete.

Zdravie mi vráti len to, keď svoj život zmením komplexne, systematicky a hlavne navždy.


Čierne goji mi v tom môže pomôcť, ale zas by som sa pri jeho hľadaní príliš nestrhala. Veď o mesiac tu bude nejaký nový zázrak.

#health #miracles #healthsolutions #antioxidants #opc #goji #wolfberry #blackgoji #healthyfood #change #lifestyle #lifestylechange

Viac na túto tému v našom článku "Hľadanie zázračného lieku"

Autor článku: Mgr. Ivana Hrbáľová
Fotografia: obrázok od malhap z Pixabay